Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clive

Është emri yt Clive? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Chaleb, Cliff, Colby, Colbie, Collby, Caleb, Cleve, Clyff
Vajza me tinguj të ngjashëm:Clove, Chelby, Calybe, Cleva, Calva, Calliope, Chelfey, Cylvia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 46975 Clive's në Facebook. Pozicioni #1732
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1897 - Popullore Afrikës së Jugut emrat boy
Komente nga ClivePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clive? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clive? Voto për emrin tënd