Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Clifford

Është emri yt Clifford? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Cliff
Djem me tinguj të ngjashëm:Clyford, Calbert, Colvert, Clyfford, Calvert, Colbert, Ceolfrith, Culbart
Vajza me tinguj të ngjashëm:Caleb-Ephratah
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 63770 Clifford's në Facebook. Pozicioni #1364
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1903
Komente nga CliffordPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Clifford? Voto për emrin tënd


Është emri yt Clifford? Voto për emrin tënd