Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Cesar

Është emri yt Cesar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Caesar
Djem me tinguj të ngjashëm:Ceasario, Cesario, Cor, Cesare, Car, Cezar, Cary, Corey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Cira, Cara, Cher, Ciri, Caro, Ceria, Cari, Carrie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 82 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 68 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 64 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 66 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 78 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 142015 Cesar's në Facebook. Pozicioni #697
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Amerikës Latine - Popullore anglisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1949
Komente nga CesarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Cesar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Cesar? Voto për emrin tënd