Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bernice

Është emri yt Bernice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Berenice
Djem me tinguj të ngjashëm:Bruns, Barnes, Branko, Branch, Brenius, Burns, Bobby Frans, Brennus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berneice, Brannagh, Brunskje, Bronwig, Beronika, Branka, Bernicia, Brynja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 39 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 37 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 37 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 58510 Bernice's në Facebook. Pozicioni #1467
Kategoritë:Emrat Frëngjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1915
Komente nga BernicePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bernice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bernice? Voto për emrin tënd