Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Berenice

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Berenice.
Është emri yt Berenice? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Fitore
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Grieks
Variante:Berenika, Berenike, Bernice, Βερενικη
Djem me tinguj të ngjashëm:Bruns, Barnes, Branko, Branch, Brenius, Burns, Bobby Frans, Brennus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berneice, Brannagh, Brunskje, Bronwig, Beronika, Branka, Bernicia, Brynja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 52 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 49 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 13820 Berenice's në Facebook. Pozicioni #4568
Kategoritë:Popullore Swahilian emrat vajzë
Komente nga BerenicePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Berenice? Voto për emrin tënd


Është emri yt Berenice? Voto për emrin tënd