Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Branch

Është emri yt Branch? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Bruns, Barnes, Branko, Brenius, Burns, Bobby Frans, Brennus, Brunke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berneice, Brannagh, Brunskje, Bronwig, Beronika, Branka, Bernicia, Brynja
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 630 Branch's në Facebook. Pozicioni #47914
Kategoritë:Emra latin - Emrat Top1000 amerikanë në 1889
Komente nga BranchPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Branch? Voto për emrin tënd


Është emri yt Branch? Voto për emrin tënd