Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Branko

Është emri yt Branko? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Branislaw
Variante:Branco, Branka, Brankica, Бранка
Djem me tinguj të ngjashëm:Bruns, Barnes, Branch, Brenius, Burns, Bobby Frans, Brennus, Brunke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berneice, Brannagh, Brunskje, Bronwig, Beronika, Branka, Bernicia, Brynja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 41 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 52 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 53 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10665 Branko's në Facebook. Pozicioni #5634
Kategoritë: - Emra sllav - Popullore sllovak emrat boy - Popullore slloven emrat boy
Komente nga BrankoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Branko? Voto për emrin tënd


Është emri yt Branko? Voto për emrin tënd