Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Branka

Është emri yt Branka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Branko
Djem me tinguj të ngjashëm:Bruns, Barnes, Branko, Branch, Brenius, Burns, Bobby Frans, Brennus
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berneice, Brannagh, Brunskje, Bronwig, Beronika, Bernicia, Brynja, Bernice
Vlerësimi:
4/5
yje 28 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 28 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 7175 Branka's në Facebook. Pozicioni #7668
Kategoritë: - Emra sllav - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga BrankaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Branka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Branka? Voto për emrin tënd