Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Barnes

Është emri yt Barnes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Barnabas
Djem me tinguj të ngjashëm:Bruns, Branko, Branch, Brenius, Burns, Bobby Frans, Brennus, Bromius
Vajza me tinguj të ngjashëm:Berneice, Brannagh, Brunskje, Bronwig, Beronika, Branka, Bernicia, Brynja
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1260 Barnes's në Facebook. Pozicioni #28923
Kategoritë:
Komente nga BarnesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Barnes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Barnes? Voto për emrin tënd