Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Basil

Është emri yt Basil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Basilius
Variante:Vasiliki, Vasilios, Vasilisa, Vasiliy, Vasilka, Vasyl, Zilya, Βασιλικη, Βασιλειος, Βασιλης, Vasylyna, Василина, Васил, Vasilija, Василија, Basileios
Djem me tinguj të ngjashëm:Basel, Basile, Bazil, Basilio, Bickel, Bakli, Boswell, Baghel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Basileia, Bakula, Bakul, Bujla, Bessa Ageola, Basalia, Bijali, Bạch Ly
Vlerësimi:
3/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 26815 Basil's në Facebook. Pozicioni #2688
Kategoritë:Popullore grek emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1921
Komente nga BasilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Basil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Basil? Voto për emrin tënd