Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bazil

Është emri yt Bazil? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:basil
Djem me tinguj të ngjashëm:Basil, Basel, Basile, Basilio, Bickel, Bakli, Boswell, Baghel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Basileia, Bakula, Bakul, Bujla, Bessa Ageola, Basalia, Bijali, Bạch Ly
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 1/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1605 Bazil's në Facebook. Pozicioni #24213
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BazilPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bazil? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bazil? Voto për emrin tënd