Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Basile

Është emri yt Basile? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:basil
Djem me tinguj të ngjashëm:Basil, Basel, Bazil, Basilio, Bickel, Bakli, Boswell, Baghel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Basileia, Bakula, Bakul, Bujla, Bessa Ageola, Basalia, Bijali, Bạch Ly
Vlerësimi:
2.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1050 Basile's në Facebook. Pozicioni #33000
Kategoritë:
Komente nga BasilePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Basile? Voto për emrin tënd


Është emri yt Basile? Voto për emrin tënd