Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Basalia

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Basalia.
Është emri yt Basalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Basil, Basel, Basile, Bazil, Basilio, Bickel, Bakli, Boswell
Vajza me tinguj të ngjashëm:Basileia, Bakula, Bakul, Bujla, Bessa Ageola, Bijali, Bạch Ly, Boeboegla
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:
Komente nga BasaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Basalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Basalia? Voto për emrin tënd