Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Basilius

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Basilius.
Është emri yt Basilius? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbret
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Basileios
Variante:Baselis, Baselius, Basia, Basil, Basileus, Basilissa, Baziltn, Bezilius, Vasilii, Vaslav
Djem me tinguj të ngjashëm:Basileus, Bezilius, Baselis, Basileios, Basilios, Baselius, Bogeslaus, Baggelhs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bosiljka, Bauglas, Bekelech, Basilissa, Basilisa
Vlerësimi:
3/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Basilius's në Facebook. Pozicioni #227765
Kategoritë:
Komente nga BasiliusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Basilius? Voto për emrin tënd


Është emri yt Basilius? Voto për emrin tënd