Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Basilios

Është emri yt Basilios? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:basil
Djem me tinguj të ngjashëm:Basilius, Basileus, Bezilius, Baselis, Basileios, Baselius, Bogeslaus, Baggelhs
Vajza me tinguj të ngjashëm:Bosiljka, Bauglas, Bekelech, Basilissa, Basilisa
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 140 Basilios's në Facebook. Pozicioni #143287
Kategoritë:
Komente nga BasiliosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Basilios? Voto për emrin tënd


Është emri yt Basilios? Voto për emrin tënd