Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ally

Është emri yt Ally? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adelaide
Djem me tinguj të ngjashëm:Ali, Aahil, Alaa, Ale, Ail, Alleluia, Allah, Aale
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alaia, Aaliyah, Aila, Alea, Ael, Aaliah, Aala, Aili
Vlerësimi:
4.5/5
yje 63 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 48 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 48 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 58 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 57 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 91610 Ally's në Facebook. Pozicioni #1009
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Swahilian emrat boy
Komente nga AllyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ally? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ally? Voto për emrin tënd