Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adelisa

Është emri yt Adelisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalgiso, Adelais, Autolycus, Atalik, Adeleke, Attalus, Attilius, Attleigh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalgisa, Adelicia, Adaliz, Atlas, Aydilge, Adalicia, Adelise, Adelies
Vlerësimi:
4.5/5
yje 114 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 53 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 52 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 52 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 106 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 105 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 400 Adelisa's në Facebook. Pozicioni #66504
Kategoritë: - Emrat Frëngjisht - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore rusisht emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 4 rrokje - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga AdelisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adelisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adelisa? Voto për emrin tënd