Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Attalus

Është emri yt Attalus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalgiso, Adelais, Autolycus, Atalik, Adeleke, Attilius, Attleigh, Atelic
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalgisa, Adelicia, Adelisa, Adaliz, Atlas, Aydilge, Adalicia, Adelise
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Attalus's në Facebook. Pozicioni #4132675
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga AttalusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Attalus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Attalus? Voto për emrin tënd