Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adalgiso

Është emri yt Adalgiso? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adelais, Autolycus, Atalik, Adeleke, Attalus, Attilius, Attleigh, Atelic
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalgisa, Adelicia, Adelisa, Adaliz, Atlas, Aydilge, Adalicia, Adelise
Vlerësimi:
3/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 2.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Adalgiso's në Facebook. Pozicioni #4321575
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalgisoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adalgiso? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adalgiso? Voto për emrin tënd