Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adaliz

Është emri yt Adaliz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalgiso, Adelais, Autolycus, Atalik, Adeleke, Attalus, Attilius, Attleigh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adalgisa, Adelicia, Adelisa, Atlas, Aydilge, Adalicia, Adelise, Adelies
Vlerësimi:
5/5
yje 46 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 37 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 405 Adaliz's në Facebook. Pozicioni #65913
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalizPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adaliz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adaliz? Voto për emrin tënd