Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Adalgisa

Është emri yt Adalgisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Adalgiso, Adelais, Autolycus, Atalik, Adeleke, Attalus, Attilius, Attleigh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Adelicia, Adelisa, Adaliz, Atlas, Aydilge, Adalicia, Adelise, Adelies
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 835 Adalgisa's në Facebook. Pozicioni #39043
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga AdalgisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Adalgisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Adalgisa? Voto për emrin tënd