Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ľubica

Është emri yt Ľubica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lupus, Livius, Lubos, Lopaka, Lavesh, Levushka, Lupko, Levka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lovisa, Laobhaoise, Lipika, Lovissa, Lovise, Lobke, Lipsy, Lubica
Vlerësimi:
3/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 9 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1195 Ľubica's në Facebook. Pozicioni #30028
Kategoritë:Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga ĽubicaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ľubica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ľubica? Voto për emrin tënd