Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Levka

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Levka.
Është emri yt Levka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lupus, Livius, Lubos, Lopaka, Lavesh, Levushka, Lupko, Lubosh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lovisa, Laobhaoise, Lipika, Lovissa, Lovise, Lobke, Lipsy, Lubica
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 1.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Levka's në Facebook. Pozicioni #439412
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LevkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levka? Voto për emrin tënd