Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lovisa

Është emri yt Lovisa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lupus, Livius, Lubos, Lopaka, Lavesh, Levushka, Lupko, Levka
Vajza me tinguj të ngjashëm:Laobhaoise, Lipika, Lobke, Lovissa, Lovise, Lipsy, Lubica, Lypje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3150 Lovisa's në Facebook. Pozicioni #14636
Kategoritë:Emra gjermanë - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga LovisaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lovisa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lovisa? Voto për emrin tënd