Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Levushka

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Levushka.
Është emri yt Levushka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:luan
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lupus, Livius, Lubos, Lopaka, Lavesh, Lupko, Levka, Lubosh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lovisa, Laobhaoise, Lipika, Lovissa, Lovise, Lobke, Lipsy, Lubica
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga LevushkaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Levushka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Levushka? Voto për emrin tënd