Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Lupus

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Lupus.
Është emri yt Lupus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Ujk
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Livius, Lubos, Lopaka, Lavesh, Levushka, Lupko, Levka, Lubosh
Vajza me tinguj të ngjashëm:Lovisa, Laobhaoise, Lipika, Lovissa, Lovise, Lobke, Lipsy, Lubica
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 650 Lupus's në Facebook. Pozicioni #46737
Kategoritë:Emra latin - Popullore fund emrat boy
Komente nga LupusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lupus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lupus? Voto për emrin tënd