Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Desara

Është emri yt Desara? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dijar, Djero, Djayro, Dacre, Dizzeree, Djaro, Djeure, Djarie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Djara, Dishayra, Djurra, Djura, Diseree, Dychaera, Desiree, Dikra
Vlerësimi:
5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 13 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Sara, Desi, Desa, Noku, Desar, Ruk, Saruqe, Arased, Des, Desy, Feride, Sarushe
Emrat e vëllezërve:Denis, Mond, Endrit, Erdo, Jeton, Argjend, Eldis
Emrat e motrave:Migena, Anxhela, Fiona
Facebook:

+/- 255 Desara's në Facebook. Pozicioni #91951
Kategoritë:Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Shqipëri - Lehtë për të kujtuar emrat - Emrat Girl me më shumë vota - Lehtë për të shpallë emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje - Emrat me vlerësim më të ulët
Komente nga Desara


Desara ( 18 vjeç) 2016-04-30
jo
Desara ( 19 vjeç) 2016-10-16
jo
Desara ( 25 vjeç) 2017-01-14
pozitive
Desara ( 23 vjeç) 2018-02-28
jo
Desara ( 21 vjeç) 2018-09-09
Jo
Desara ( 23 vjeç) 2018-11-02
Jam shume e kenaqur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Desara? Voto për emrin tënd


Është emri yt Desara? Voto për emrin tënd