Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Endrit

Është emri yt Endrit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Vajza me tinguj të ngjashëm:Endrita
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 18 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 18 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 18 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 18 vota
Pseudonime:Diti, Jo, Nuk Kam, Komuna
Emrat e vëllezërve:Donjet, Muhamed, Endrit, Bujar, Skam, Fisnik, Shpetim, Jo, Redon, Mert, Erza, Shendrit
Emrat e motrave:Talita, Arbina, Suela, Elsa, Leuza, Erisilda, Eljada, Mirjeta, Jo, Tiana, Gentiana, Marigona, Desara, Erza, Mirlinda, Mirlindë, Liridon, Briken, Elona, Skam
Facebook:

+/- 2340 Endrit's në Facebook. Pozicioni #18318
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat me 2 rrokjeve - Top 100 shqiptar emrat - Emrat me më shumë vota - Popullore shqiptar emrat - shpallë lehtë emrat boy - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore në Kosovë - Emrat popullore në Francë - emrat Boy me më shumë vota
Komente nga Endrit


Endrit ( 45 vjeç) 2016-07-19
qkuptim ka
Endrit 2019-04-10
Emri im esht shum i bukur
Endrit ( 13 vjeç) 2019-04-15
Un mendoj se eshte nje emer shume i mire
Endrit ( 12 vjeç) 2019-04-20
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Endrit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Endrit? Voto për emrin tënd