Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yvo

Është emri yt Yvo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ive
Djem me tinguj të ngjashëm:Ype, Ybo, Yip, Yeb, Ybe, Yf, Yoav, Youp
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yvy, Yve, Yva, Yvie, Yeva, Yafe, Yaffa, Yafa
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 475 Yvo's në Facebook. Pozicioni #58388
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga YvoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yvo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yvo? Voto për emrin tënd