Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Youp

Është emri yt Youp? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ype, Ybo, Yip, Yeb, Ybe, Yf, Yoav, Yopi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yvy, Yve, Yva, Yvie, Yeva, Yafe, Yaffa, Yepa
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 40 Youp's në Facebook. Pozicioni #337760
Kategoritë:Emrat e shkurtër - Shumica emra të popullarizuara fëmijë në vitin 200
Komente nga YoupPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Youp? Voto për emrin tënd


Është emri yt Youp? Voto për emrin tënd