Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ype

Është emri yt Ype? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ibe
Djem me tinguj të ngjashëm:Ybo, Yip, Yeb, Ybe, Yf, Yoav, Youp, Yopi
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yvy, Yve, Yva, Yvie, Yeva, Yafe, Yaffa, Yafa
Vlerësimi:
4.5/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 80 Ype's në Facebook. Pozicioni #208382
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga YpePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ype? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ype? Voto për emrin tënd