Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yuki

Është emri yt Yuki? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yechizqiyah, Yishai, Yka, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yesi, Yessica, Yasha, Youko, Yuk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 129 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 83 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 84 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 103 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 103 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 47335 Yuki's në Facebook. Pozicioni #1722
Kategoritë:Emrat japoneze - Popullore bulgarian emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga YukiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yuki? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yuki? Voto për emrin tënd