Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yke

Është emri yt Yke? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Ige
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yechizqiyah, Yishai, Yka, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yaxha, Yoko, Yi-Ze, Yesi, Yessica, Youko, Yasha, Yuk
Vlerësimi:
4.5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 75 Yke's në Facebook. Pozicioni #218119
Kategoritë:Emrat Frisian - Emrat e shkurtër
Komente nga YkePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yke? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yke? Voto për emrin tënd