Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Yasha

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Yasha.
Është emri yt Yasha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Pushtues, përfaqësues
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Yakov
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yechizqiyah, Yishai, Yka, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yessica, Yesi, Youko, Yuk, Yoshe
Vlerësimi:
5/5
yje 22 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3440 Yasha's në Facebook. Pozicioni #13688
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore hebraik emrat boy
Komente nga YashaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yasha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yasha? Voto për emrin tënd