Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yago

Është emri yt Yago? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yge, Yco, Yogi, Yka, Yechizqiyah, Yishai, Yos, Yas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yi-Ze, Yesi, Yessica, Youko, Yasha
Vlerësimi:
4.5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 18 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 18 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 745 Yago's në Facebook. Pozicioni #42323
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat e shkurtër - Popullore portugalisht emrat boy
Komente nga YagoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yago? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yago? Voto për emrin tënd