Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yuka

Është emri yt Yuka? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yechizqiyah, Yishai, Yka, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yi-Ze, Yesi, Yessica, Youko, Yasha
Vlerësimi:
5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11455 Yuka's në Facebook. Pozicioni #5300
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YukaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yuka? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yuka? Voto për emrin tënd