Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Youk

Është emri yt Youk? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yishai, Yechizqiyah, Yka, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yi-Ze, Yesi, Yessica, Youko, Yasha
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95 Youk's në Facebook. Pozicioni #184662
Kategoritë:Emrat e shkurtër
Komente nga YoukPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Youk? Voto për emrin tënd


Është emri yt Youk? Voto për emrin tënd