Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yash

Është emri yt Yash? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yago, Yge, Yco, Yogi, Yka, Yechizqiyah, Yishai, Yos
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yke, Yaxha, Yoko, Yi-Ze, Yesi, Yessica, Youko, Yasha
Vlerësimi:
5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 43 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 57325 Yash's në Facebook. Pozicioni #1491
Kategoritë:Emrat Hindu - Emrat e shkurtër - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga YashPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yash? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yash? Voto për emrin tënd