Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yahya

Është emri yt Yahya? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Yochanan
Djem me tinguj të ngjashëm:Yao, You, Yoa, Yoh, Yahweh, Yai, Yo, Ye
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yui, Yua, Yei, Yue, Yoi, Ywa, Yuu, Yee
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21555 Yahya's në Facebook. Pozicioni #3198
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Popullore italian emrat boy
Komente nga YahyaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yahya? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yahya? Voto për emrin tënd