Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yui

Është emri yt Yui? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yao, Yoa, You, Yoh, Yahweh, Yai, Yo, Ye
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yua, Yei, Yue, Ywa, Yoi, Yuu, Yee, Yi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 102 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 70 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 69 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 88 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 90 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9790 Yui's në Facebook. Pozicioni #6020
Kategoritë:Emrat japoneze
Komente nga YuiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yui? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yui? Voto për emrin tënd