Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yei

Është emri yt Yei? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Yao, Yoa, You, Yoh, Yahweh, Yai, Yo, Ye
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yui, Yua, Yue, Ywa, Yoi, Yuu, Yee, Yi
Vlerësimi:
4.5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 350 Yei's në Facebook. Pozicioni #72650
Kategoritë:Emrat japoneze
Komente nga YeiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yei? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yei? Voto për emrin tënd