Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Yahweh

Është emri yt Yahweh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Abijah, Adalia, Amariah, Anaiah, Athaliah, Benaiah, Bithiah, Delaiah, Elihu, Gedaliah, Gemariah, Hananiah, Hezekiah, Ishmerai, Jehoram, Jehoshaphat, Jehu, Jeriah, Joab, Joash, Jochebed, Moriah, Neriah, Seraiah, עֲנָיָה, מֹרִיָה, שְׂרָיָה, יוֹאָשׁ
Djem me tinguj të ngjashëm:Yao, You, Yoa, Yoh, Yai, Yo, Ye, Yahya
Vajza me tinguj të ngjashëm:Yui, Yua, Yei, Yue, Yoi, Ywa, Yuu, Yee
Vlerësimi:
4/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Yahweh's në Facebook. Pozicioni #114796
Kategoritë:Emrat Hebreje
Komente nga YahwehPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Yahweh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Yahweh? Voto për emrin tënd