Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Windy

Është emri yt Windy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wahnond, Wanhahtah, Wynout, Wyant, Wynoudt, Wynt, Womita, Wynwode
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wendy, Wende, Wendi, Wanda, Wandy, Winette, Winda, Wynda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 71 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 71 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 91 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 89 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 20755 Windy's në Facebook. Pozicioni #3307
Kategoritë:Popullore indonezian emrat vajzë
Komente nga WindyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Windy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Windy? Voto për emrin tënd