Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilbert

Është emri yt Wilbert? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wilber, Willibert
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilfried, Walfrid, Wilfred, Wilfredo, Wilberto, Walfred, Walberto, Wilford
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilfreda, Wilfrida, Wilfrieda, Willebrorda, Walfrida, Willibrordia, Wilberth, Willford
Vlerësimi:
4.5/5
yje 51 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 40 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 38 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 16540 Wilbert's në Facebook. Pozicioni #3977
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga WilbertPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilbert? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilbert? Voto për emrin tënd