Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Wilfred

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Wilfred.
Është emri yt Wilfred? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:paqja, mbrojtja e
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilfried
Variante:Wilfreda, Wilfrida
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilfried, Walfrid, Wilbert, Wilfredo, Wilberto, Walfred, Walberto, Wilford
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilfreda, Wilfrida, Wilfrieda, Willebrorda, Walfrida, Willibrordia, Wilberth, Willford
Vlerësimi:
4/5
yje 31 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 25 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 22285 Wilfred's në Facebook. Pozicioni #3113
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1901
Komente nga WilfredPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilfred? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilfred? Voto për emrin tënd