Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilfried

Është emri yt Wilfried? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Wilfred, Wilfrid, Wilfrieda
Djem me tinguj të ngjashëm:Walfrid, Wilfred, Wilbert, Wilfredo, Wilberto, Walfred, Walberto, Wilford
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilfreda, Wilfrida, Wilfrieda, Willebrorda, Walfrida, Willibrordia, Wilberth, Willford
Vlerësimi:
4.5/5
yje 12 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 12 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1655 Wilfried's në Facebook. Pozicioni #23636
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WilfriedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilfried? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilfried? Voto për emrin tënd