Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Walfrid

Është emri yt Walfrid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Waldefridus
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilfried, Wilfred, Wilbert, Wilfredo, Wilberto, Walfred, Walberto, Wilford
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilfreda, Wilfrida, Wilfrieda, Willebrorda, Walfrida, Willibrordia, Wilberth, Willford
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Walfrid's në Facebook. Pozicioni #1510210
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga WalfridPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Walfrid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Walfrid? Voto për emrin tënd