Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilber

Është emri yt Wilber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Wilbert
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilbur, Willaburh, Wolfer, Wulfhere, Welber, Wellber, Walfre, Willifer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilvira, Wilbor
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 13 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 17 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3920 Wilber's në Facebook. Pozicioni #12359
Kategoritë:Emrat Top1000 amerikanë në 1917
Komente nga WilberPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilber? Voto për emrin tënd