Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wilbur

Është emri yt Wilbur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Wilber, Willaburh, Wolfer, Wulfhere, Welber, Wellber, Walfre, Willifer
Vajza me tinguj të ngjashëm:Wilvira, Wilbor
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9345 Wilbur's në Facebook. Pozicioni #6222
Kategoritë:Popullore gjermanisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1902
Komente nga WilburPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wilbur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wilbur? Voto për emrin tënd