Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Timothy

Është emri yt Timothy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Timotheus
Variante:Kimokeo, Timofey, Timotej, Timoteo, Timotheos, Timotheus, Τιμοθεος, Timotei, Тимотей, Тимотеј
Djem me tinguj të ngjashëm:Timoteo, Tuấn Nhật, Timthy, Timmothy, Tamid, Timotei, Temoteo, Timothey
Vajza me tinguj të ngjashëm:Tawanda, Thảo Windy, Thamanthy, Thiên Di, Thuận Thảo, Tienette, Thiên Thảo, Tonda
Vlerësimi:
4.5/5
yje 83 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 47 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 47 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 443695 Timothy's në Facebook. Pozicioni #242
Kategoritë:Emrat Anglisht - Top 100 anglisht emrat - Popullore sllovak emrat boy - Popullore anglisht emrat boy - Popullore Swahilian emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1951
Komente nga TimothyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Timothy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Timothy? Voto për emrin tënd